Prekladateľská agentúra illyria: kto sme?

24.11.2020

Prekladateľská agentúra illyria realizuje štandardné i úradné preklady už viac ako desať rokov. Určite budeme vedieť pomôcť aj s prekladom vášho dokumentu - neváhajte sa nám ozvať.

Náš tím spolupracuje s kvalifikovanými, vyštudovanými prekladateľmi, ktorí sa vo svojom odbore vyznajú a zabezpečujú vysokú kvalitu našich prekladov. 

Prekladáme všetky typy dokumentov - od rodného listu, cez kúpno-predajnú zmluvu až po projektovú dokumentáciu - a to z a do všetkých svetových jazykov.

V illyrii je nám jasné, že človek si preklad neobjednáva na dennodennej báze. Ak vám tento úkon spôsobuje vrásky na čele, nezúfajte - zavolajte nám a my vám všetko krok po kroku zrozumiteľne vysvetlíme.

Naša prekladateľská agentúra sa stretla so skutočne veľkým množstvom rôznorodých otázok zo strany klientov. Nižšie nájdete odpovede na tie najčastejšie.

Aké má vaša prekladateľská agentúra ceny a termíny?

Ceny a termíny sa líšia od prekladu k prekladu. V každom prípade však môžete rátať s tým, že významnú rolu tu zohráva rozsah, požadovaný termín dodania prekladu, jazyková kombinácia a druh prekladu (úradný/neúradný).

Aké dokumenty prekladáte?

Všetky. Úradný preklad sobášneho listu, štandardný (neúradný) preklad katalógu, úradný preklad účtovnej závierky, zmluvy, lekárskej správy, vysvedčenia....na čo si len spomeniete, nič nám nerobí problém.

A prekladá vaša prekladateľská agentúra aj úradné dokumenty?

Samozrejme. Úradné preklady do nemčiny a úradné preklady do angličtiny u nás patria k najčastejšie využívaným službám. Ale neprekvapí nás ani maďarčina, španielčina, ukrajinčina, portugalčina či akýkoľvek iný svetový jazyk.

Robí vaša prekladateľská agentúra aj preklady na počkanie?

Za súčasných okolností (pandémia) nie. Pokiaľ to však rozsah textu umožňuje, vieme vám zaručiť dodanie prekladu už nasledujúci pracovný deň. "Bleskové preklady", tzn. s dodaním do pár hodín realizujeme len veľmi výnimočne a vo vybraných jazykových pároch. 

Musím ku vám chodiť osobne?

Nemusíte. Všetko dokážeme vybaviť telefonicky, e-mailom, prípadne poštou.

Čo ak nie som z Bratislavy?

Nič sa nedeje. Našim klientom doručujeme preklady po celom Slovensku, dokonca i do zahraničia.

Ak máte nejaké otázky či pochybnosti, určite sa nám ozvite - prekladateľská agentúra illyria je vám plne k dispozícii!