Potrebujete úradný preklad, ale nie ste z BA?

20.08.2020

Žiadny problém - ste na správnej adrese! 

Úradné preklady bežne realizujeme pre klientov od Londýna po Sydney. Nech už žijete kdekoľvek na Slovensku, či v zahraničí - úradný preklad vieme zabezpečiť aj pre vás. 

Všetko potrebné s nami môžete vybaviť z vašej obývačky. Pohodlne sa usaďte a pustíme sa do toho. 

Krok prvý: zašlite nám e-mailom scany alebo fotky dokumentov určených na úradný preklad. Nezabudnite do e-mailu uviesť cieľový jazyk prekladu a telefonický kontakt na vás. 

Krok druhý: doprajte nám pár minút - vypracujeme pre vás prehľadnú a zrozumiteľnú kalkuláciu. Vyberiete si termíny a ceny, ktoré vám budú vyhovovať a úhradu vybavíme cez internet banking.  

Krok tretí: pustíme sa do úradného prekladu. Scany alebo fotografie dokumentov si vytlačíme a hotový úradný preklad s nimi zviažeme trikolórou. Preklad bude obsahovať prekladateľskú doložku, okrúhlu pečiatku úradného prekladateľa a všetky ostatné zákonné náležitosti úradných prekladov.  

Krok štvrtý: scany hotových úradných prekladov vám zašleme e-mailom v úhľadnom .pdf dokumente. V prípade potreby vám papierové originály zašleme poštou na akúkoľvek adresu - či už na Slovensku, alebo v zahraničí. 

To je všetko. Je to naozaj také jednoduché. 
V určitých prípadoch nie je vhodné úradné preklady viazať s bežnými kópiami (či vytlačenými scanmi, fotografiami), ale vyžaduje sa viazanie s originálom daného dokumentu. Na špeciálne požiadavky viazania prekladu vás zvyčajne upozorní inštitúcia, pre ktorú úradný preklad realizujete. V takom prípade stačí originál dokumentu zaslať na našu adresu - v čase, kedy k nám bude dokument fyzicky cestovať, budeme už dávno pracovať na jeho preklade. Keď k nám dokument dorazí, hotový preklad obratom spojíme s originálnym dokumentom a odošleme ho expresnou službou na požadovanú adresu. V prípade potreby vám, samozrejme, vyhotovíme scany ešte predtým, než dokument odošleme. Ak máte akékoľvek otázky či nejasnosti - neváhajte sa nás opýtať, radi poradíme. Váš úradný preklad u nás bude v dobrých rukách.