Úradný preklad ostatných typov dokumentov

07.09.2020

Bez problémov vieme realizovať úradný preklad akéhokoľvek dokumentu. Máte neštandardný dokument na úradný preklad? 

Žiadny problém - radi pomôžeme. 

Naši prekladatelia si poradia s akýmkoľvek typom textu na preklad. Za desať rokov histórie našej prekladateľskej agentúry sme už zažili všeličo - videli sme rukou písané texty určené k úradnému prekladu, lúštili sme lupou znaky na storočnom papieri, alebo za jediný pracovný deň zrealizovali úradné preklady takmer stovky certifikátov. Úradný preklad výpisu z účtu je pre nás prechádzka ružovou záhradou. Úradné preklady najrôznejších potvrdení, listov či faktúr sú pre nás bežný utorok. 

Úradné preklady sú často ľudovo nazývajú ako súdne preklady, úradne overené preklady či preklady s pečiatkou. Či už potrebujete úradne preložiť rozsudok, alebo rukou písaný nákupný zoznam - považujte za vybavené. 

U nás ste na správnej adrese.

Aké dokumenty sa dajú úradne preložiť? 

Akékoľvek. 

Potrebujeme originál? 

Nie. Úradný preklad môžeme zviazať s vytlačeným scanom, kópiou, notárskou kópiou ale aj originálom. Je to na rozhodnutí klienta. 

Máme skúsenosť s prekladom dokumentu XY? 

Nemusíme mať, ale asi ju aj tak máme. V každom prípade máme prvoligových úradných prekladateľov, pre ktorých žiadny text nie je problém. 

Trvá úradný preklad neštandardného dokumentu dlhšie? 

Áno aj nie. Pokiaľ ide o krátky dokument a úradný preklad do angličtiny / nemčiny - prichádza do úvahy naša expresná služba Bleskové preklady. Pokiaľ však ide o rozsiahlejší neštandardný dokument - jeho preklad zrejme potrvá minimálne jeden pracovný deň. 

Sú úradné preklady neštandardných dokumentov drahšie? 

Nie. 

V ktorej agentúre robia úradné preklady naozaj dobre? 

O jednej vieme. Budeme radi, ak sa na nás obrátite.