Najlepšie preklady do nemčiny

23.02.2021

Potrebujete svoj dokument preložiť z alebo do nemčiny? Ste na správnej adrese! Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

Náš tím realizuje štandardné aj úradné preklady do nemčiny na dennodennej báze. Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré naša prekladateľská agentúra za dlhoročné pôsobenie na prekladateľskom trhu získala, si môžete byť istí, že vám doručíme kvalitné preklady do nemčiny.

Našich klientov si vážime, a preto im vždy dodávame len tie najlepšie služby. Garantujeme vám, že preklady do nemčiny - či už úradné (s pečiatkou) alebo neúradné (štandardné) - bude mať na starosti skúsený špičkový prekladateľ so znalosťami v danom odbore.

Pri spolupráci s prekladateľskou agentúrou illyria môžete rátať s garanciou cien i termínu dodania - na čom sa pri objednávke dohodneme, to platí!

V nasledujúcich riadkoch nájdete odpovede na tie najčastejšie otázky, ktoré nám kladú naši klienti.

Kedy potrebujem úradný preklad?

Na túto otázku, žiaľ, neexistuje jednoznačná odpoveď. Najlepšie urobíte, ak sa opýtate inštitúcie, ktorá od vás preklad vyžaduje. Z praxe vám však vieme povedať, že pri úradných dokumentoch sa zväčša požaduje úradný preklad. Určite ho budete potrebovať pri dokumentoch ako je výpis z registra trestov či diplom. Pri takýchto typoch dokumentov sa totiž vyžaduje garancia zhody (pečiatka) medzi prekladaným a preloženým.

Aké preklady do nemčiny vyhotovujete?

Z i do nemeckého jazyka vyhotovujeme úradné a štandardné preklady všetkých typov dokumentov. Medzi naše najčastejšie preklady do nemčiny patrí:

Ak považujete váš dokument za príliš atypický, skúste nám zavolať - radi vám poradíme a ponúkneme riešenia.

Koľko stoja preklady do nemčiny?

Nemčina je jedným z jazykov, s ktorými sa v našich končinách pracuje najčastejšie. To je pre vás veľmi príjemná informácia, pretože platí, že čím je jazyk frekventovanejší, tým je cena nižšia.

V prekladateľskom odvetví však existuje mnoho variabilných, kvôli ktorým vám nevieme ponúknuť tabuľkové ceny za preklady do nemčiny. Pýtate sa, čo rozhoduje o cene prekladu? Všetko závisí od rozsahu prekladaného dokumentu, požadovaného termínu dodania a tiež miery odbornosti textu.

Koľko trvajú preklady do nemčiny?

Rovnako ako v predošlom bode, ani tu nemáme jednoznačnú odpoveď. Jedno je však isté - našim klientom dávame vždy na výber zo štandardného a expresného termínu. Taktiež u nás platí, že preklady do nemčiny krátkych štandardizovaných dokumentov (napr. rodný list) vám vieme doručiť už nasledujúci pracovný deň.

Ak máte záujem o najlepšie preklady do nemčiny, stačí zavolať - veľmi radi vám pomôžeme!