Prekladateľská agentúra illyria v skratke

09.06.2022

Potrebujete pomôcť s prekladom dokumentu? Prekladateľská agentúra illyria tu je pre vás. 

Neváhajte sa na nás obrátiť.



Prekladateľská agentúra illyria poskytuje zákazníkom svoje služby už viac ako dvanásť rokov. Našou doménou sú najmä úradné preklady. Najčastejšie sa venujeme prekladom do anglického a nemeckého jazyka, ale ani iné svetové jazyky nám nerobia problém.

Naša prekladateľská agentúra sa každodenne zaoberá úradnými, ale aj štandardnými (neúradnými) prekladmi.

Úradný preklad je jedinou oficiálnou formou prekladu. Úradný preklad sa tiež často hovorovo označuje ako súdny preklad, preklad s pečiatkou, overený preklad alebo certifikovaný preklad.

Prekladáme všetky typy dokumentov, najčastejšie však ide o: preklad rodného listu, preklad diplomu, preklad vysvedčenia, preklad výpisu z registra trestov, preklad zmluvy či preklad rozsudku. V každom prípade vieme úradne preložiť akýkoľvek typ dokumentu

Štandardný preklad sa využíva tam, kde nie je potrebný úradný preklad. Na takýchto prekladoch sa angažujú vyštudovaní prekladatelia, ktorých nezaskočí ani text z vysoko špecifických a odborných odvetví.

Hlavný rozdiel medzi úradným a štandardným (neúradným) prekladom spočíva v pečiatke, ktorá je oficiálnou zárukou, že zdrojový dokument a preklad sú totožné.

Naša prekladateľská agentúra zabezpečuje preklady z a do všetkých svetových jazykov. 

Ako postupovať pri objednávke prekladu?

Je to jednoduché. Možete nás navštíviť na Metodovej 7 priamo proti OC Central, prípadne nám možete predmetný dokument poslať mailom.

Termíny a ceny? 

Na posúdenie cien potrebujeme dokumenty vidieť. Dokument, ktorý chcete preložiť je potrebné doniesť do našej agentúry alebo poslať na náš mail. V priebehu pár chvíľ od nás dostanete odpoveď. 

Je potrebné na vybavenie prekladu navštíviť vašu prekladateľskú agentúru?

Nie. Dokument stačí zaslať na náš mail a o všetko ostatné sa postaráme.

Je nutné si pri osobnej návšteve potrebné dohodnúť si termín?

Nie, nie je - zastaviť sa u nás viete aj bez ohlásenia. 

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Neváhajte sa na nás obrátiť.