Koľko trvá úradný preklad výpisu z registra trestov?

21.07.2020

Rýchla odpoveď: naozaj krátko. 

Pokiaľ potrebujete úradný preklad výpisu z registra trestov (ľudovo tiež súdny preklad, či overený preklad) do anglického alebo nemeckého jazyka, môžete počítať aj so skutočne krátkou dodacou lehotou. 

Pri tomto type prekladu možné využiť našu expresnú službu -  Bleskové termíny, kde expresný úradný preklad výpisu z registra trestov vieme realizovať už do dvoch hodín od zadania (často dokonca aj skôr). Pri oficiálnom preklade výpisu z registra trestov je dôležité, aby bol preklad zviazaný s originálom dokumentu (či už máte výpis z pošty, generálnej prokuratúry, alebo zahraničia). Preto je potrebné fyzické doručenie dokumentu do kancelárie našej agentúry na Metodovej 7 (hneď vedľa OC Central).  

Počas toho, čo na preklade pracujeme si môžete vydýchnuť pri chutnej káve či dobrom obede v nákupnom centre. Po dvoch hodinách a káve si vyzdvihnete hotový úradný preklad výpisu z registra trestov a môžete veselo pokračovať pokračovať vo vašom pracovnom dni. 

Ako ste sa dočítali v riadkoch vyššie - na expresné úradné preklady v Bratislave sme naozaj správna adresa. A samozrejme, hravo si poradíme aj so všetkými ostatnými typmi dokumentov - naše bleskové termíny sa netýkajú iba úradných prekladov výpisov z registra trestov. 

Potrebujete poradiť ohľadom úradných prekladov? Na to tu sme! Budeme radi, ak sa obrátite na našu prekladateľskú agentúru - či už telefonicky alebo osobne u nás, Metodovej. Úradné preklady sú naša parketa!