Úradný preklad v troch krokoch

05.08.2020

...jednoduchšie a ľahšie, než si myslíte. 

Ponáhľate sa? Žiadny problém. 

Tu nájdete stručný postup, ako objednať úradný preklad do troch minút. 

Krok 1: zavolajte nám - prejdeme s vami všetko potrebné ohľadom vášho prekladu, odpovieme na prípadné otázky a odporučíme najvhodnejší spôsob doručenia dokumentov určených na preklad. Dvojminútový rozhovor.  

Krok 2: doručenie dokumentov. V predchádzajúcom kroku sme vám odporučili vhodný spôsob doručenia dokumentov. Pokiaľ osobné doručenie nie je praktické, do prekladu sa bez problémov vieme pustiť na základe scanov, alebo fotiek z vášho telefónu. Minúta vášho času. Na úradnom preklade sa pracuje. Pokiaľ vás tlačí čas, úradné preklady do angličtiny a nemčiny vieme realizovať v priebehu niekoľkých hodín

Krok 3: odovzdanie hotového úradného prekladu. Úradný preklad si podľa situácie vyzdvihnete osobne, alebo vám bude doručený e-mailom, prípadne poštou. Čokoľvek sa vám hodí. 

Áno, je to skutočne také jednoduché. Naša prekladateľská agentúra sa nachádza v Bratislave, ale úradné preklady realizujeme naprieč celým Slovenskom a aj do zahraničia. Potrebujete úradný preklad dokumentov? 

Ste na správnej adrese. Úradné preklady sú často hovorovo označované aj ako súdne preklady, oficiálne preklady, overené preklady či preklady s pečiatkou. Nedajte sa zmiasť - vždy ide o úradný preklad a žiadna viac úradná forma prekladu neexistuje. Tu sa dozviete viac o používaných názvoch úradných prekladov. Pokiaľ vás zaujíma definícia úradného prekladu - nájdete ju tu. Ak sa chcete dozvedieť viac o termínoch prekladov, kliknite sem. Ak máte akúkoľvek otázku - neváhajte sa nás opýtať. Najčastejšie realizujeme úradné preklady do agnličtiny a úradné preklady do nemčiny - prekladáme však z a do všetkých svetových jazykov. Úradne prekladáme všetky typy dokumentov - často to bývajú napríklad zmluvy, rozsudky, výpisy z registra trestov, výpisy z obchodného registra, vysvedčenia a diplomy, technické preukazy, či sobášne a rodné listy