Úradný preklad potvrdenia o návšteve školy

09.11.2020

Zháňate úradný preklad potvrdenia o návšteve školy? Ste na správnej adrese. 

Realizujeme úradné preklady všetkých typov dokumentov z a do všetkých svetových jazykov. Budeme radi, ak sa na nás obrátite. 

Úradný preklad potvrdenia o návšteve školy je pomerene často prekladaným dokumentom najmä v čase daňových priznaní. Najčastejšie realizujeme tento úradný preklad do nemčiny a angličtiny, ale nezaskočí nás ani akýkoľvek iný, svetový jazyk. 

Preklad potvrdenia o návšteve školy však nie je typickým príkladom prekladu štandardizovaného dokumentu - neexistuje univerzálny formát či úprava potvrdenia. Každý preklad tohto dokumentu je preto svojim spôsobom unikátny, ale v žiadnom prípade nie komplikovaný. 

Vďaka stručnosti väčšiny potvrdení o návšteve školy vieme ich preklady do anglického a nemeckého jazyka zabezpečovať aj skutočne expresne

Ako je to s viazaním úradného prekladu potvrdenia o návšteve školy? 

Žiaľ, nemáme jednoznačnú odpoveď. Z praxe vám však vieme povedať, že približne dve tretiny všetkých prekladov týchto potvrdení zvykneme viazať s originálom, ktorý nám klienti doručia. V niektorých prípadoch však klienti vyžadujú iba scan prekladu a teda viazanie s originálom potrebné nebýva. Rozhodne však nič nestratíte, ak si viazanie prekladu preveríte u inštitúcie, pre ktorú preklad realizujete. 

Bude úradný preklad potvrdenia akceptovaný inštitúciami v zahraničí? 

Áno. 

Potrebujem úradne overený preklad, súdny preklad príp. oficiálny preklad... 

Žiadny problém - ide iba o ľudové pomenovania úradných prekladov. Úradný preklad pre vás radi zabezpečíme. 

Je možné vybaviť úradný preklad potvrdenia online? 

Áno. E-mailom stačí zaslať fotku alebo scan vášho potvrdenia. Obratom vám stanovíme dostupné ceny a termíny. Nezabudnite však do e-mailu uviesť aj cieľový jazyk prekladu a telefonický kontakt na vás. 

Dá sa doručiť úradný preklad potvrdenia e-mailom? 

Žiadny problém. Scan prekladu vám vieme zaslať e-mailom a v prípade potreby aj papierový originál poštou - kamkoľvek na Slovensku, ale aj do zahraničia. 

Viete pre mňa zrealizovať preklad potvrdenia aj keď nežijem v BA? 

Ale samozrejme. Naše prekladateľské služby neobmedzujeme iba na Bratislavu. Preklady zabezpečujeme pre klientov po celom svete - od Dublinu po Singapur. Postup ako vybaviť úradný preklad z pohodlia vašej obývačky tu.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Neváhajte sa nás opýtať - radi poradíme, pomôžeme.