Potrebujete úradný preklad do angličtiny?

29.10.2020

Chystáte sa do anglicky hovoriacej krajiny a potrebujete úradný preklad do anglického jazyka? Vraciate sa na Slovensko a požaduje sa od vás preklad z angličtiny do slovenčiny? Potrebujete pre vaše podnikanie dokumenty v angličtine i slovenčine? Potrebuje od vás zamestnávateľ preklad vysokoškolského diplomu?

Pokojne sa na nás obráťte - radi vám v týchto situáciách pomôžeme! 


Pojmom úradný preklad sa nenechajte zmiasť - často sa označuje aj ako súdny preklad, oficiálny preklad či úradne overený preklad. Vždy však ide o to isté - úradný preklad (áno, ten s pečiatkou :)).


Úradný preklad do angličtiny či z angličtiny patrí k tým najvyžadovanejším a naša prekladateľská agentúra takýto typ prekladu vyhotovuje dennodenne.


Preklad do angličtiny alebo z angličtiny realizujeme pre všetky typy dokumentov.


Medzi naše najčastejšie požiadavky na preklad do angličtiny patrí napríklad úradný preklad rodného listu, úradný preklad sobášneho listu, úradný preklad diplomu, úradný preklad vysvedčenia, úradný preklad výpisu z registra trestov alebo úradný preklad výpisu z obchodného registra či tiež úradný preklad lekárskej správy.


Pravidelne pracujeme aj na preklade menej štandardných typov dokumentov, takže ak ste sa vo vyššie uvedených riadkoch nenašli, nezúfajte. Zavolajte nám alebo pošlite e-mail a my vám určite budeme vedieť pomôcť!

"Preklad angličtina" sa v našej prekladateľskej agentúre radí medzi najčastejšie skloňované termíny. Práve z tohto dôvodu Vám dokážeme zabezpečiť kvalitný preklad do angličtiny v rozumnom termíne a s priateľskou cenou.


Naši prekladatelia pracujúci s anglickým jazykom sú kvalifikovaní a úradné preklady pre nich nie sú žiadny problém. Vďaka výbornému pokrytiu dodávateľov dokážeme preklad do angličtiny vyhotoviť naozaj rýchlo. Ak svoj preklad potrebujete skutočne expresne, zavolajte nám a určite nájdeme riešenie.


Na anglické preklady od našej prekladateľskej agentúry sa môžete stopercentne spoľahnúť! Akceptujú ich všetky inštitúcie (matrika, polícia, súd,...) na území Slovenskej republiky i v zahraničí.


Žijete v zahraničí? Nemáte cestu do Bratislavy? Nevadí! Váš preklad vám bez problémov pošleme poštou a ak ho nepotrebujete v papierovej podobe, doručíme vám scan prekladu e-mailom. Podrobnejší postup tu


V prípade, že máte akékoľvek otázky týkajúce sa prekladu do angličtiny či z angličtiny, neváhajte sa nás obrátiť. Radi vám pomôžeme!