Úradný preklad Bratislava: postup pri objednávke

14.09.2020


Potrebujete úradný preklad a pôsobíte v Bratislave? Ideálne. V takom prípade môžete naplno využiť celú paletu našich služieb. Realizujeme úradné preklady z a do všetkých svetových jazykov a prekladáme všetky typy dokumentov. Úradné preklady do angličtiny a úradné preklady do nemčiny vieme v prípade potreby realizovať aj skutočne expresne

Nižšie nájdete postup, ako pohodlne a rýchlo objednať úradný preklad. 

Krok prvý: úvodný kontakt. 

Najpraktickejšie je nám jednoducho zavolať. Telefonicky s vami prejdeme všetko potrebné, vyriešime prípadné otázky a odporučíme ďalší postup. Budeme sa vás pýtať na typ dokumentu, jazykovú kombináciu, preferované termíny či spôsob viazania. Pokiaľ vám čokoľvek nebude jasné, ochotne vysvetlíme či poradíme. Úradné preklady sú naša parketa. 

Ak nemáte možnosť dohodnúť si termín telefonicky, môžete sa zastaviť osobne - urobíme všetko pre to, aby sme vašu požiadavku vybavili obratom a bez čakania. Niekedy to však z technických príčin možné nie je a aj preto veľmi oceňujeme klientov, ktorí si telefonicky dohodnú termín vopred. Naša prekladateľská agentúra sa nachádza v bratislavskom Ružinove, priamo v Hoteli Bratislava. Pohodlné parkovanie pre našich klientov priamo na hotelovom parkovisku zdarma. 

Nemáte čas alebo chuť na návštevu či telefonát? Žiadny problém. Dokumenty určené na úradný preklad nám môžete pokojne zaslať e-mailom. Nezabudnite však uviesť jazykovú kombináciu, prípadnú požiadavku na termín a telefonický kontakt. Odpovieme prehľadnou kalkuláciou, z ktorej si vyberiete termíny a ceny, ktoré sa vám budú hodiť. 

Krok druhý: realizácia úradného prekladu. 

Vyložíte si nohy a a úradné preklady pustíte z hlavy. O všetko potrebné sa postaráme my. 

Krok tretí: odovzdanie hotového prekladu. 

V dohodnutom termíne sa po úradný preklad zastavíte osobne, alebo vám bude podľa dohody zaslaný poštou či e-mailom. Akokoľvek sa vám hodí. 

To je všetko. Je to naozaj také jednoduché. 

V našej agentúre úradné preklady nie sú veda. Je úplne jedno, či potrebujete nenáročný úradný preklad diplomu, úradný preklad výpisu z registra trestov alebo relatívne komplikovaný úradný preklad zmluvy - všetko zvládneme s úsmevom a včas. Termíny garantujeme


Neváhajte sa na nás obrátiť.