Úradný preklad splnomocnenia

10.11.2020


Ak ste sa ocitli v situácii, kedy potrebujete úradne preložiť splnomocnenie do slovenčiny či do cudzieho jazyka, u nás ste na správnom mieste! V našej prekladateľskej agentúre vám určite budeme vedieť poradiť a pomôcť. Plnomocenstvo je často vyžadovaný dokument, a preto úradný preklad splnomocnenia v našej prekladateľskej realizujeme skutočne často. Pre našich klientov najčastejšie vyhotovujeme úradný preklad splnomocnenia do angličtiny a úradný preklad splnomocnenia do nemčiny. Pracujeme však so všetkými svetovými jazykmi a vaše splnomocnenie bez problémov preložíme aj do francúzštiny či ruštiny. A samozrejme prekladáme i z akéhokoľvek cudzieho jazyka do slovenčiny.

Splnomocnenie, plnomocenstvo či generálna plná moc je štandardizovaný dokument, ktorý zvyčajne máva menší rozsah. To znamená, že úradný preklad tohto dokumentu dokážeme vypracovať naozaj rýchlo - zvyčajne už do nasledujúceho pracovného dňa! Naši úradní prekladatelia sú vysoko kvalifikovaní, dôslední a úradný preklad splnomocnenia vypracovávajú na dennodennej báze. S vašim prekladom si tiež určite hravo poradia.

Ak máte pochybnosti ohľadom úradného prekladu splnomocnenia, zavolajte nám alebo čítajte ďalej.

Treba preklad viazať?

Áno. Jednou z náležitostí úradného prekladu je aj to, že je zviazaný so zdrojovým dokumentom. To znamená, že nám vaše splnomocnenie doručíte a my ho trikolórou zviažeme s prekladom a prekladateľskou doložkou. V takejto forme bude váš preklad splnomocnenia akceptovaný všetkými inštitúciami na Slovensku i v zahraničí.

Úradný preklad je ten s pečiatkou?

Áno. Či už ho poznáte pod názvom preklad s pečiatkou, súdny preklad, úradne overený preklad, stále je to úradný preklad.

A musím ku vám chodiť osobne?

Nemusíte. Môžete nám e-mailom poslať scan splnomocnenia a my si ho v našej agentúre vytlačíme. Samozrejme, dokumenty môžete poslať aj poštou.

Rovnako vám aj my môžeme zaslať scan hotového prekladu a vy si ho osobne vyzdvihnete vtedy, keď vám to bude vyhovovať. Naše preklady tiež posielame poštou, a to na Slovensku ako aj do zahraničia.

Ale ja nie som z Bratislavy...

To vôbec nevadí! Naša prekladateľská agentúra realizuje preklady pre klientov z celého Slovenska i zo zahraničia. Zavolajte nám alebo nám napíšte a my vám radi vysvetlíme celý proces - od objednávky až po odovzdanie. A ak náhodou pôjdete okolo, radi vás uvítame v našej prekladateľskej agentúre v bratislavskom Ružinove.