Úradný preklad výpisu z obchodného registra? Žiadny problém!

15.06.2022

Potrebujete zabezpečiť úradný preklad výpisu z obchodného registra? Ste na správnej adrese. Prekladáme všetky typy dokumentov z a do všetkých svetových jazykov. Preklad výpisu z obchodného registra realizujeme takmer každý deň - ide o jedno z najbežnejších zadaní v našej agentúre. Najčastejšie ide o úradný preklad výpisu z ORSR do angličtiny a nemčiny. Úradné preklady sú hovorovo označované aj ako súdne preklady, overené preklady či oficiálne preklady s pečiatkou - nedajte sa zmiasť, vždy sa jedná o úradný preklad

Aký je postup pri objednávke prekladu? 

Môžete sa s dokumentom zastaviť osobne v našej agentúre a radi s vami prejdeme všetko potrebné. Pokiaľ nemáte možnosť sa u nás zastaviť, dokument stačí nascanovať alebo nafotiť a zaslať nám ho v čitateľnej kvalite e-mailom. V priebehu niekoľkých minút vám stanovíme všetky dostupné termíny a ceny. Vyberiete si riešenie ktoré vám bude vyhovovať, prejdeme s vami podrobnosti úhrady, odovzdania, viazania a pustíme sa do prekladu. V stanovený termín vám bude preklad odovzdaný vopred dohodnutým spôsobom. Naša prekladateľská agentúra termíny garantuje

Je možné vybaviť preklad online? 

Áno. Úradné preklady online zabezpečujeme pre klientov z celého sveta. 

Koľko trvá preklad výpisu z obchodného registra

V prípade potreby aj veľmi krátko - najmä pokiaľ ide o preklady do angličtiny či preklady do nemčiny. Pokiaľ už včera bolo neskoro, sme tá správna adresa. 

Koľko stojí úradný preklad výpisu z ORSR? 

To záleží najmä od jazykovej kombinácie, rozsahu dokumentu a požadovaného termínu. Na stanovenie presných termínov a cien potrebujeme dokument vidieť. Pokiaľ vás tlačí čas, orientačnú cenu vám vieme odhadnúť aj telefonicky. Neváhajte sa na nás obrátiť. 

Bude preklad uznaný inštitúciami v zahraničí? 

Áno. 

Je potrebné doručiť originál výpisu? 

Nie vždy. Radi vám poradíme najvhodnejšie riešenie práve pre vašu situáciu - neváhajte nás kontaktovať. 

Je platnosť úradného prekladu časovo obmedzená? 

Nie. Spravidla však inštitúcia pre ktorú preklad výpisu z obchodného registra realizujete zvykne mať požiadavku na "vek" samotného výpisu. 

Je potrebné výpis z ORSR prekladať úradne? 

Áno. Štandardný preklad by v tomto prípade nedával zmysel. 

Máte otázku? 

Opýtajte sa nás - radi poradíme, pomôžeme.