Úradné preklady online? Bez problémov.

20.04.2022


Potrebujete vybaviť úradný preklad online? Žiadny problém, ste na správnej adrese!

 Zabezpečujeme úradné preklady (súdne preklady, oficiálne preklady) z a do všetkých svetových jazykov. Prekladáme všetky typy dokumentov. Neváhajte sa na nás obrátiť! 

Nemáte náladu na čítanie? Zavolajte nám. Za dve minúty s vami prejdeme všetko potrebné.Dajú sa vybaviť úradné preklady online z pohodlia obývačky (či kancelárie)? 

Pravdaže. Úradné preklady online formou zabezpečujeme pre našich klientov zo všetkých kútov Slovenska, ale aj zahraničia. 

Aký je postup pri objednávke úradného prekladu online? 

Je to naozaj jednoduché. V prvom kroku nám zavolajte - podrobne s vami prejdeme všetko potrebné. Pokiaľ nemáte možnosť telefonátu, postup je nasledovný: dokument určený na preklad stačí nascanovať alebo nafotiť a odoslať nám ho e-mailom na office@illyria.sk .

V priebehu niekoľkých minút vám spracujeme prehľadnú kalkuláciu všetkých dostupných termínov a cien. V nasledujúcom kroku s vami prejdeme platobné podrobnosti a pustíme sa do prekladu. 

V stanovenom termíne vám preklad nascanujeme a v .pdf odošleme e-mailom. V prípade potreby vám zašleme preklad aj v papierovej podobe poštou - kamkoľvek na Slovensku, či do zahraničia. 

Pochopiteľne, kvalitu aj termíny garantujeme

Sú úradné preklady uznávané na Slovensku i v zahraničí? 

Áno. 

Koľko trvá online úradný preklad? 

To záleží najmä od rozsahu prekladaného textu, jazykovej kombinácie, požiadavky klienta a mnohých ďalších faktorov. Radi vám stanovíme presné termíny ihneď po obdržaní vášho dokumentu. 

Koľko stojí úradný preklad? 

Cena prekladu je daná najmä rozsahom prekladaného textu, jazykovým párom a termínom. Presné termíny a ceny vám stanovíme ihneď po obdržaní vášho dokumentu e-mailom. 

Koľko trvá expresný úradný preklad? 

Pokiaľ už včera bolo neskoro a váš dokument potrebuje urgentný preklad - ste na správnej adrese. Dokumenty vo frekventovaných jazykoch dokážeme prekladať aj skutočne bleskovo - najčastejšie ide o úradné preklady do angličtiny a úradné preklady do nemčiny. 

Čo sú súdne preklady? 

Súdny preklad je hovorové pomenovanie úradného prekladu. Podobne ako napríklad oficiálny preklad, preklad s pečiatkou, notársky preklad či overený preklad. V každom prípade sa jedná o úradný preklad. Úradné preklady su jediná oficiálna a uznávaná forma prekladu. 

Máte otázku? 

Opýtajte sa nás - na to tu sme. Neváhajte sa na nás obrátiť.