Prekladateľstvo v čase pandémie

02.05.2021

Pýtate sa, či prekladateľstvo funguje aj v týchto neľahkých časoch ? Odpoveďou je - áno, prekladateľstvo funguje na 100% aj teraz! Pokiaľ potrebujete štandardný či úradný preklad, pokojne sa nám ozvite - radi vám pomôžeme! Prekladateľstvo je naša parketa!

Momentálna náročná situácia prinútila každého prispôsobiť sa novým podmienkam. A prekladateľstvo nie je výnimkou. Našim klientom však aj v tejto dobe poskytujeme prekladateľské služby v plnom rozsahu, dokonca i počas lockdownu. Samozrejme so zreteľom na bezpečnosť našich zákazníkov i nášho tímu.

Prekladateľstvo a najmä úradné preklady si vyžadujú prítomnosť nášho tímu na pracovisku. Preto sme už v čase, keď pandémia koronavírsu vypukla v našej agentúre zaviedli niekoľko preventívnych opatrení, ktoré poctivo dodržiavame dodnes, aby sme chránili vás i nás samých:

odstup: Pokiaľ to situácia a charakter objednávky umožňuje, snažíme sa všetko potrebné vybaviť bez osobného kontaktu (telefonicky, e-mailom, prípadne poštou). Ak zavítate do našej agentúry, budeme dodržiavať potrebný odstup a vyhýbať sa fyzickému kontaktu.

rúško: Na vašom zdraví nám záleží, a preto máme pri vašej návšteve vždy nasadený respirátor. Rovnako máme pre každého klienta pripravené čisté chirurgické rúško, aby ste sa i vy cítili v bezpečí.

dezinfekcia: Pre návštevníkov máme pripravný dezinfekčný gél na ruky, ktorý pravidelne používame i my sami. Rovnako pravidelne dezinfikujeme aj priestory našej prekladateľskej agentúry.

vetranie: Po každej návšteve našu kanceláriu poctivo vyvtráme.

Nemusíte sa teda ničoho obávať, prekladateľstvo funguje a naša prekladateľská firma vybavuje štadardné aj úradné preklady bezpečne aj v čase pandémie.

Pandémia zasiahla snáď všetky sektory a nevynechala ani prekladateľstvo. Náš tím sa snaží byť vám napriek všetkému k dispozícii, a preto vás prosíme, aby ste štandardné ani úradné preklady nevybavovali osobne pokiaľ:

  • máte príznaky respiračného ochorenia,
  • ste boli pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19,
  • ste boli v kontakte s pozitívne testovanou osobou,
  • vám bola nariadená karanténa.

Chápeme, že prekladateľstvo a vybavovanie prekladov je pre mnohých jednou veľkou neznámou. No vedzte, že prekladateľstvo je relatívne flexibilné, vďaka čomu sa dá mnoho prekladov vybaviť z pohodlia vašej obývačky. Stačí jeden telefonát či e-mail a všetko je vybavené rýchlo, jednoducho a hlavne bezpečne. Pokojne sa nám ozvite, radi vám poradíme! Prekladateľstvo je naša parketa!