Úradné preklady bezpečne aj v čase pandémie

30.09.2020

Úradné preklady a všetky ostatné služby aj naďalej poskytujeme v plnom rozsahu a zvyčajnej kvalite. Neváhajte sa na nás obrátiť. 

S ohľadom na zdravie našich klientov a neutešenú situáciu s COVID-19 sme už dávnejšie zaviedli niekoľko preventívnych opatrení. 

Nemajte však obavy - o vaše úradné preklady je u nás za každých okolností dobre postarané. 


Rúško pre každého klienta

Zdarma, ako pozornosť od nás. Rúška sa dlhším nosením stávajú vlhké a nepríjemné - chceme, aby ste sa u nás cítili pohodlne a preto vám na uvítanie ponúkneme kvalitné a najmä suché chirurgické rúško. A nie, naozaj za to nič nečakáme. 

Dezinfekčný gél pre návštevníkov 

V tejto náročnej dobe rozumná samozrejmosť, ktorú oceníte, najmä ak ste k nám prišli hromadnou dopravou. Nemajte obavy, dohliadneme, aby ste si vlhkými rukami nezničili váš úradný preklad. 

Minimalizujeme kontakt 

Veríme, že sa neurazíte - ale ruku vám nepodáme. Vedzte však, že pod rúškom sa na vás usmievame a táto nová forma zoznamovania je aj pre nás nová. Vždy, keď to situácia umožňuje odovzdania prekladov realizujeme bez ľudského kontaktu. 

Pravidelne vetráme 

Toto je jeden z momentov, kedy sme skutočne radi, že nesedíme v modernom biznis centre, ale v klasickej budove Hotela Bratislava. 

V prítomnosti klienta máme vždy rúška 

Žiadne výnimky na tomto fronte, považujeme to v tejto dobe za základnú slušnosť a znak ohľaduplnosti. Na vašom zdraví nám záleží. Teší nás, ak to cítite podobne. 

Priestory pravidelne dezinfikujeme 

Veríme, že dezinfekciou povrchov vírusu aspoň trochu skomplikujeme deň. Je pre nás dôležité, aby sa u nás dobre cítili naši klienti, nie vírusy. 
Za týchto okolností však osobnú návštevu zvážte: 

- pokiaľ máte zjavné príznaky akejkoľvek respiračnej choroby 

- pokiaľ ste boli v blízkom kontakte s osobou, ktorá bola pozitívne testovaná na COVID-19, alebo výsledok testu zatiaľ nie je známy

- pokiaľ máte pocit, že osobná návšteva prekladateľskej agentúry by vás vystavila neprimeranému riziku

- pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu neviete akceptovať opatrenia uvedené vyššie

 


Vedeli ste, že... 

...mnohé úradné preklady sa dajú vybaviť aj z pohodlia vašej obývačky? Neviete, či je to aj váš prípad? Radi poradíme. Neváhajte sa nás opýtať.