Ako objednať úradný preklad 

29.07.2020

...je to jednoduchšie, než si myslíte. 

Štyri jednoduché kroky, ako rýchlo a bezstarostne objednať úradný preklad. A áno, je to naozaj také jednoduché

Krok 1: kontaktujete obľúbenú prekladateľskú agentúru. Pokiaľ zatiaľ nemáte obľúbenú agentúru, skúste dať šancu tej našej - neskromne si myslíme, že pre klientov odvádzame dobrú prácu a majú nás radi. Už pri úvodnom kontakte dostanete všetky podstatné informácie o ďalšom postupe. Vysoko pravdepodobne vás požiadame o doručenie dokumentu určeného na úradný preklad, odporučíme vhodný spôsob doručenia, prípadne z voleja odhadneme ceny a termíny úradného prekladu. 

Krok 2: ponúkneme vám niekoľko možností realizácie úradného prekladu. Uvedieme viacero rôznych termínov a cien, aby ste mali možnosť si vybrať podľa potreby či nálady. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o cenách a termínoch - nech sa páči, link tu. 

Krok 3: dotiahneme s vami podrobnosti k fakturácii a úhrade. Púšťame sa do práce na úradnom preklade - vy sa len pohodlne usadíte a venujete sa čomukoľvek uznáte za vhodné. Pokiaľ ste sa rozhodli využiť našu expresnú službu Bleskové preklady, pravdepodobne sa usádzate ku káve priamo u nás v budove a pripravujete sa na prekvapenie z našej rýchlosti. 

Krok 4: v stanovenom termíne si prevezmete si hotový úradný preklad. V procese sme vám určite odporučili najpraktickejšiu formu prevzatia prekladu, takže buď už parkujete na vyhradenom parkovisku pre zákazníkov pred našou budovou, alebo vypracovaný úradný preklad očakávate poštou v pohodlí vašej obývačky. Prípadne si práve prezeráte sken vášho úradného prekladu na vašom smartfóne. Akokoľvek sa vám hodí. 

Celkom jednoduché, nie? 

A aby sme nezabudli: termíny garantujeme. Pretože sme kompetentná prekladateľská agentúra a tiež preto, že to tak má byť. Na úradné preklady od nás sa môžete spoľahnúť. Aj keby padali traktory. Alebo prišla pandémia. 

Napriek tomu, že sme prekladateľská agentúra v Bratislave, úradné preklady realizujeme naprieč celým Slovenskom a problém nám nerobí ani zahraničie. Aj pokiaľ nepôsobíte v Bratislave, smelo sa na nás môžete obrátiť s vašou požiadavkou na úradný preklad. Radi pre vás zabezpečíme všetko potrebné.