Úradný preklad? Pohodlnejšie, než si myslíte!

25.08.2020

Vedeli ste, že obstaranie úradného prekladu môže byť naozaj pohodlná záležitosť? Ak nie, radi vás o tom presvedčíme. Úradné preklady sú naša parketa a nerobíme z nich vedu. Realizujeme úradné preklady z a do všetkých svetových jazykov a prekladáme všetky typy dokumentov

Je pritom úplne jedno či žijete v Bratislave, pri Zvolene alebo mimo Slovenska. Úradný preklad pre vás zabezpečíme s úsmevom a ohľadom na vaše pohodlie

Prípad A: úradný preklad Bratislava. 

Pôsobíte v Bratislave? Skvelé, my tiež. Pokiaľ preferujete osobnejší prístup - radi vás privítame v našej kancelárii. Sedíme hneď vedľa OC Central, na Metodovej 7 - v praktickej lokalite s výborným parkovaním priamo na parkovisku nákupného centra. Pokiaľ máte možnosť, pokúste sa zavolať nám aspoň pár minút vopred - budeme sa na vás môcť pripraviť a po príchode sa vám venovať ihneď a bez čakania. Dokumenty určené na úradný preklad si spoločne prejdeme, na mieste stanovíme rozsahy a termíny, upozorníme na prípadné nezrovnalosti, vysvetlíme viazanie dokumentov. Prijatie štandardného zadania nám nezvykne trvať viac, než päť minút. Pokiaľ ste sa rozhodli pre našu expresnú službu Bleskové úradné preklady, kým budeme prekladať, môžete vypnúť pri dobrej káve či chutnom obede priamo u nás v budove. Odchádzať budete s hotovým prekladom a dobrým pocitom. V prípade štandardných termínov bude váš úradný preklad pripravený na prevzatie v stanovenom čase a ani o minútu neskôr - u nás termíny garantujeme. Pretože si myslíme, že to tak má byť. 

Podčiarknuté - zhrnuté: u nás žiadne čakanie, šikovný personál, úsmev a can do attitude.  A pochopiteľne - výborné úradné preklady. V prípade potreby z/do angličtiny a nemčiny aj naozaj expresne. 

Prípad B: úradný preklad kamkoľvek na svete. 

Žijete v zahraničí? Žiadny problém. Úradný preklad vám vieme zabezpečiť kamkoľvek - či už na Slovensku alebo do zahraničia - a nemusíte pritom vychádzať z vašej obývačky. Stačí nám zavolať a prejdeme s vami všetko potrebné. Je to naozaj také jednoduché. Budeme radi, ak sa na nás obrátite.