Úradné preklady u nás - záruka kvality a dodržaných termínov

05.08.2021

Oficiálne preklady, súdne preklady, overené preklady - nech už úradné preklady poznáte pod akýmkoľvek názvom, radi pomôžeme. 

Pokiaľ očakávate kvalitu, dochvíľnosť a skvelé služby - sme pre vás tá pravá prekladateľská agentúra. Neváhajte sa na nás obrátiť. Naši klienti očakávajú prísne dodržiavanie termínov a preklady vysokej kvality. V našej agentúre to pokladáme za samozrejmosť. 

S radosťou tiež pridávame proklientský prístup a v prípade potreby aj dobrú radu. Je nám pritom úplne jedno, či u nás realizujete úradné preklady stoviek normostrán, alebo priamočiary preklad rodného listu. O všetkých klientov sa staráme rovnako (čítajte výborne). 

V duchu starého známeho "dôveruj ale preveruj" sa môžete pozrieť, čo na našu prácu hovoria naši zákazníci priamo na Google - skutočné recenzie od skutočných klientov. 

Každú objednávku vnímame ako záväzok. Na dohodnuté termíny sa u nás môžete skutočne spoľahnúť. Úradný preklad dostanete v stanovený deň a hodinu. Na minútu presne. 

Jedna z nesporných výhod dobrej prekladateľskej agentúry je, že má vždy pripravený aj plán B - možnosť realizovať danú zákazku aj inými spôsobmi. Život sa deje a veci sa stávajú. Úradné preklady vypracúvajú tiež len ľudia. Choroby, úrazy, nečakané životné situácie - to všetko sú veci, s ktorými by sme si nikdy nedovolili zaťažovať našich klientov. Pretože tak to má byť. Dohodnuté termíny u nás jednoducho platia. 

Úradné preklady priamo vo svojej podstate znamenajú dokonalú zhodu zdrojového textu s prekladom. Úradné preklady sú vypracované výhradne prekladateľmi s akreditáciou MSSR a obsahujú všetky potrebné náležitosti úradného prekladu. Súčasťou úradného prekladu je aj tzv. prekladateľská doložka, ktorá okrem iného obsahuje aj vyhlásenie prekladateľa o doslovnej zhode prekladu so zdrojovým textom. Zárukou kvality úradného prekladu je samotná akreditácia úradného prekladateľa, kvalifikovaná výstupná kontrola prekladateľskej agentúry a v neposlednom rade aj poistenie zodpovednosti za škodu. 

V skratke: pri úradných prekladoch sa môžete spoľahnúť, že sa texty v oboch jazykoch skutočne zhodujú. 


Naša prekladateľská agentúra realizuje úradné preklady v Bratislave už jedenásť rokov. Zabezpečujeme preklady z a do všetkých svetových jazykov a prekladáme všetky typy dokumentov. Budeme radi, ak sa na nás obrátite.