Úradné preklady zmlúv a certifikátov

20.05.2020

Súdne (oficiálne) preklady zmlúv sú pre nás každodennou záležitosťou. 

Najčastejšie realizujeme úradné preklady zmlúv z a do anglického a nemeckého jazyka. V týchto jazykových kombináciách máme každý pracovný deň k dispozícii hneď niekoľko kvalifikovaných úradných prekladateľov, pripravených pomôcť aj s tými najnáročnejšími zadaniami. Bežne tiež realizujeme úradné preklady zmlúv z a do maďarčiny, ruštiny, francúzštiny, španielčiny, ukrajinčiny, holandčiny, či taliančiny.   

Úradné preklady zmlúv u nás pravidelne realizujú renomované právnické firmy, ktoré oceňujú rýchlosť našich prekladateľov a promptnosť nášho projektového personálu. Úradný preklad zmluvy prináša vysoké nároky na konzistenciu terminológie, rozsiahle právne povedomie prekladateľa a znalosť lokálnych právnych noriem (ako v cieľovom, tak aj v zdrojovom jazyku). 

Úradné preklady certifikátov sú v porovnaní s prekladom zmlúv prechádzka ružovou záhradou - nezaskočí nás ani väčšie množstvo v krkolomnom termíne. Pokiaľ už včera bolo neskoro a preklady certifikátov jednoducho potrebujete - ste na správnej adrese. 

Budeme radi, ak sa na nás obrátite.